Sektörde Kaydırmaz Kağıt Kullanımı nı genişletiyoruz.

Evcil Hayvanlar için Kaydırmaz Kağıt üretmeye başladık. Ambalaj sektöründe yaklaşık çeyrek asırlık tecrübemize yeni bir sektör daha dahil ettik.  Artık Kaliteli Kaydırmaz kağıdımız, ev dostlarımız olan kedi , köpek yemlerinin PVC ambalaj paketlemesinde kullanılmaya başlamıştır. Deterjan , gıda , çimento , elektronik gibi değişik Sektörde Kaydırmaz Kağıt Kullanımı, Her gün yeni sektörlerde keşfedilmektedir. Ayrıca hava yolları yemek servisinde kullanılan baskılı baskısız kaydırmaz tepsi altı örtülerimizde 7 renge renge baskı yapabilme imkana sahibiz. Bir çok lojistik çözümler üretmekteyiz. “Mal canın yongası” anlayışı ile palet üzerine dizilen mallarınızın güvenle taşınması için düşük maliyetli kaydırmaz palet kağıdımız aynı zamanda sigortadır.

Peki Neden kaydırmaz kağıt ?

Palet üzerine dizdiğiniz mallarınızın depo arası transferi yada yüklenirken paletten düşüp kaymasını engeller. Kaydırmaz kâğıdımız ara kâğıdı olarak ekonomik ve kullanışlıdır.
Koli, torbalar, Plastik kaygan ambalajların stabil kalmasını sağlar.

45 derecelik açılarda malımızı güven içinde yüklemek için ekonomik çözümler üretiyoruz.

Ayni zamanda ekonomik olan kaydırmaz kâğıdımız geri dönüşümlüdür. Doğayı koruma bilinciyle, pratik ve güvenli çözümler sunan şirketimiz, çeyrek asırdır ambalaj sektöründe lider konumundadır.

Sektörde Kaydırmaz Kağıt Kullanımı Çeşitleri

Sektörde Kaydırmaz Kağıt Kullanımını genişleterek kaydırmaz baskılı ve baskısız tepsi kâğıtları da üretmekteyiz. Özellikle uçak ,tren ,gemi yolcuklarımda yemek servisinde kullanılan tepsi örtüleri üretiyoruz. 25 yıllık baskı tecrübemizi her gün yenilen teknolojileri takip ediyoruz