İpekoğlu Ambalaj Kaymaz Kaydırmaz Kağıt Ürün Örnekleri

İpekoğlu Baskılı-Baskısız Kaydırmaz Tepsi Kağıdı

Kaydırmaz tepsi kağıdı; genellikle uçak, tren ve gemi firmaları tarafından kullanılan, özel malzemelerle üretilmiş bir koruma ürünüdür. Tepsi üzerine yerleştirilen kaydırmaz kağıtlar; ürünlerin kaymasını, dökülmesini ve kırılmasını engellemenin en kesin ve pratik yoludur.

Firmamız, 2014 yılından bu yana en kaliteli malzemelerle baskılı baskısız kaymaz tepsi/servis kağıdı üretimi yapmaktadır. Ürünlerimiz, iç pazardaki yoğun talebi karşılamakla birlikte birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

İstanbul’da bulunan fabrikamızda son teknolojiye uygun makinelerle ve üst düzey hijyen önlemleriyle imal edilen ürünlerimiz, müşterilerimizin talebine göre şekillendirilmektedir. Müşterilerimizin  ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen cinste, gramajda ve dizaynda hazırlanan kaydırmaz tepsi kağıtları, 7 renge kadar baskılı-baskısız şekilde üretilebilmektedir.

Özellikle gıda sektöründe ürünün sağlıklı ve hijyenik olmasına ne kadar dikkat edilirse edilsin, uygun ambalaj kullanılmaması durumunda söz konusu çabanın hiçbir önemi kalmayacaktır.

Şimdi iletişime geç
Ürünün Özellikleri:
  • Gıda ve ilaç ile temas eden ambalajlardaki baskı işlerinde kullanılan boyalar, poliamit bazlı veya nitroselüloz bazlı mürekkepler, pigment ve reçineler FDA gıda tüzüğüne uygundur.
  • Laklar vinil klorür, maleik asit ve türevlerinin kopolimer veya termopolimerlerinden oluşmakta olup, FDA’nın gıda ile temasta bulunabilecek polimerler listesinde bulunmaktadır.
  • Ürünlerimiz en kaliteli malzemeler kullanılarak hijyenik ortamlarda üretilmektedir.
Ürünün Faydaları:
  • Ürünlerin tepsi üzerinde stabil kalmasını sağlar.
  • Ürünlerin dökülmesini ve kırılmasını önleyerek firmanızın maliyetlerini ciddi oranda azaltır.
  • Servis sırasında yaşanabilecek kazaları engelleyerek firmanızın imajını korur.